PERSONAALNE MAAKLERTEENUS


Pühendunud maaklerid pakuvad Teile täisteenust seoses kinnisvara soetamise või müügiga. Praegusel ajal ei piisa kliendile vaid maaklerist, kes vorbib lepinguid ja otsib kliente. Meie maaklerid abistavad Teid nõu ja jõuga kõigis küsimustes, mis puudutab soetatava või müüdava kinnisvara üldist seisukorda, reaalset väärtust, turuseisu, küsimusi pankadega suhtlemisel kui juriidilist poolt.

Meie teenus on aus ja läbipaistev ning oleme oma klientidele alati kättesaadavad. Nõustame teid kogu protsessi vältel ja proovime leida igale probleemile lahenduse. Soovime, et kõikidele osapooltele jääks meeldiv kogemus ning töö oleks kiire ning korrektne!

NB! Vahendustasu kuulub tasumisele alles siis, kui tehing on edukalt lõpule viidud! Vahendustasu suurus sõltub objekti müügihinnast, asukohast ja prognoositavast müügiperioodist.

Tegutseme aktiivselt Harju-ja Järvamaal.

KOOSTAME MÜÜGIMATERJALI

Tutvume põhjalikult Teie kinnisvaraga− alustame korteriühistust ja kinnistu ajaloost ning lõpetame kommunaalkulude ja korteri seisukorraga. Saadud info põhjal koostame müügimaterjali, mida saame tutvustada potentsiaalsele huvilisele.

MÜÜGIHINNA KUJUNDAMINE

Aitame Teid kinnisvara müügihinna määramisega, andes objektiivse hinnangu Teie vara väärtuse kohta. Võtame arvesse turuolukorda, müügiperioodi ja Teie ootusi hinna suhtes.

PROFESSIONAALSED FOTOD

Teie kinnisvara parimate külgede esiletoomiseks kasutame alati professionaalset fotograafi, kes on spetsialiseerunud kinnisvarale.

KOOSTÖÖ MAAKLERITE VAHEL

Kinnisvarabüroo Toom maaklerid vahetavad omavahel infot ning samuti teevad aktiivset koostööd teiste kinnisvaramaakleritega, et tagada suurem tõenäosus ostja leidmiseks.

REKLAAM

Selleks, et professionaalsete fotode ja põhjaliku informatsiooniga müügikuulutused jõuaksid võimalikult paljude inimesteni, kajastame kuulutusi kõikides suuremates kinnisvaraportaalides, sotsiaalmeedias ja Kinnisvarabüroo Toom kodulehel.

KLIENDIPÄEVAD

Korraldame regulaarselt müügis olevate korterite ja majade kliendipäevi, et luua mõnus ja vaba õhkkond. Teeme seda selleks, et kliendid saaksid põhjaliku ülevaate müüdavatest objektidest.

TEHINGU VORMISTAMINE

Kui on aeg lepingut sõlmida, siis valmistame ette müügilepingu, broneerime aja notaris ning abistame kinnisvara üleandmisel ning vaatame, et ühtegi lahtist otsa ei jääks.

Võta ühendust

SOOVID KINNISVARA MÜÜA?

Meie maaklerid abistavad Teid nõu ja jõuga kõigis küsimustes, mis puudutab soetatava või müüdava kinnisvara üldist seisukorda, reaalset väärtust, turuseisu, küsimusi pankadega suhtlemisel kui juriidilist poolt