Allar Toom, juhatuse esimees

Kinnisvara valdkonnaga liitusin, kuna mulle meeldib väga inimestega suhelda. Soovin aidata kõikidel klientidel leida just nende vajadustele ja soovidele vastav kodu. Teen oma tööd suurima rahuloluga ning minu eesmärgiks on pakkuda võimalikult mugavat ja sujuvat koostööd.
Varasem kogemus ehitusvaldkonnas aitab mul märgata vigu või just huvitavaid ehituslahendusi, mida tavasilm võib-olla ei erista. Tänu sellele suudan pakkuda parimaid võimalikke lahendusi kinnisvara müümisel/ostmisel.

Ettevõttest

Kinnisvarabüroo Toom loomise ajendiks oli soov pakkuda personaalset teenust kõikidele kinnisvarahuvilistele. Meie meeskond on professionaalne ja abivalmis ning isiklik lähenemine iga kliendiga muudab koostöö meeldivaks mõlemale poolele.
Meie maakleritel on pikaajaline kogemus kinnisvara ostmisel ja müümisel. Tunneme kinnisvaraturgu ning kasutame oma ehitusalaseid teadmisi klientide nõustamisel.
Meie eesmärk on aidata leida kõikidel klientidel just nende soovidele ja vajadustele vastav kinnisvara, olgu tehinguks siis kinnisvara ost või müük.

Kliendid meist

"Suured tänud veelkord sulle, Allar - sai tehtud! Jäin koostööga väga rahule ja olin ka isegi meeldivalt üllatunud, et lõpuks läks asi väga sujuvalt ja kiiresti! Väga meeldis, et saatsid vahepeal ülevaateid ja tagasisidet, et mis huvilised on öelnud ja kas nende tagasiside põhjalt saaks/tuleks midagi ette võtta. Väga hea proaktiivne suhtumine! Kindlasti julgen sind soovitada sõpradele/tuttavatele. Väga tore oli, et oli lihtne ja vaba suhelda ning samal ajal jäid sa professionaalseks ja asjalikuks!"
by Maarja-Liis
Endine Tuulemaa tn korteriomanik
"Meie koostöö Kinnisvarabüroo Toom'iga oli minu jaoks ootamatu ja üldse mitte planeeritud, aga kokkuvõttes olen ma väga väga tänulik, et Allar ühel päeval lihtsalt huvilistega välja ilmus ja asjast saigi asja. Kogu juriidiline ja muu asjaajamine läks ka minust tänu Allarile õnneks mööda. Selle üle ka väga väga tänulik tagantjärgi tarkuses. Aitäh aitäh aitäh:)"
by Kristel
"Meie jäime koostööga väga rahule. See oli meie esimene kodu müük ja olgem ausad, ideest tehinguni olid vaid loetud päevad. Maakleri töö oli suurepärane, me isegi päriselt ei olnud valmis selleks, mis ühe õhtuga juhtuma hakkas ja me päriselt nii kiirelt ostja leidnud oleme. Ka peale seda oli koostöö suurepärane. Kindlasti soovitan sind ka teistele ja ei tule mõttessegi kedagi teist otsida, kui peaks veel midagi kunagi müüma!"
by Mari
Mustamäe tee endine korteriomanik

Compare listings

Compare