Personaalne Maaklerteenus

Pühendunud maaklerid pakuvad Teile täisteenust seoses kinnisvara soetamise või müügiga. Praegusel ajal ei piisa kliendile vaid maaklerist, kes vorbib lepinguid ja otsib kliente. Meie maaklerid abistavad Teid nõu ja jõuga kõigis küsimustes, mis puudutavad soetatava või müüdava kinnisvara üldist seisukorda, reaalset turuväärtust, turuseisu ning lisaks abi pankadega suhtlemisel. 

Meie teenus on aus ja läbipaistev ning oleme oma klientidele alati kättesaadavad. Nõustame teid kogu protsessi vältel ja proovime leida igale probleemile lahenduse. Soovime, et kõikidele osapooltele jääks meeldiv kogemus ning töö oleks kiire ning korrektne!

NB! Vahendustasu kuulub tasumisele alles siis, kui tehing on edukalt lõpule viidud! Vahendustasu suurus sõltub objekti müügihinnast, asukohast ja prognoositavast müügiperioodist.

Tegutseme aktiivselt Harju-ja Järvamaal.

AITAME TEID EDUKA TEHINGUNI!

Meie maaklerid aitavad Teid kõigis küsimustes, mis puudutavad nii soetatava või müüdava kinnisvara üldist seisukorda, reaalset väärtust, turuseisu, küsimusi pankadega suhtlemisel kui juriidilist poolt.

Võta ühendust ja küsi lisainfot


Compare listings

Compare