TERE!


Allar Toom, juhatuse esimees

Kinnisvara valdkonnaga liitusin, kuna mulle meeldib väga inimestega suhelda. Soovin aidata kõikidel klientidel leida just nende vajadustele ja soovidele vastav kodu. Teen oma tööd suurima rahuloluga ning minu eesmärgiks on pakkuda võimalikult mugavat ja sujuvat koostööd.

Varasem kogemus ehitusvaldkonnas aitab mul märgata vigu või just huvitavaid ehituslahendusi, mida tavasilm võib-olla ei erista. Tänu sellele suudan pakkuda parimaid võimalikke lahendusi kinnisvara müümisel/ostmisel.

ETTEVÕTTEST


Kinnisvarabüroo Toom loomise ajendiks oli soov pakkuda personaalset teenust kõikidele kinnisvarahuvilistele. Meie meeskond on professionaalne ja abivalmis ning isiklik lähenemine iga kliendiga muudab koostöö meeldivaks mõlemale poolele.

Meie maakleritel on pikaajaline kogemus kinnisvara ostmisel ja müümisel. Tunneme kinnisvaraturgu ning kasutame oma ehitusalaseid teadmisi klientide nõustamisel.

Meie eesmärk on aidata leida kõikidel klientidel just nende soovidele ja vajadustele vastav kinnisvara, olgu tehinguks siis kinnisvara ost või müük.

Võta ühendust

AITAME TEID EDUKA TEHINGUNI

Kui soovite kinnisvara osta või müüa, siis meie saame Teid aidata nii uue kodu leidmisel, kui kinnisvara müügiks ettevalmistamisel. Võta ühendust ja räägi oma soovidest!